• Bridge for Hope nieuwe shirtsponsor van XerxesDZB: samen bouwen aan kansen

    Met trots presenteert XerxesDZB Bridge for Hope als nieuwe shirtsponsor van ons vlaggenschip. Gedurende het komende seizoen prijkt het logo van deze bijzondere non-profitorganisatie op de borst van onze wedstrijdshirts. Een samenwerking waar we als vereniging enorm trots op zijn, omdat zij laat zien dat voetbal niet alleen draait om winnen op het veld, maar ook om maatschappelijke betrokkenheid en het creëren van kansen voor anderen.

    Bridge for Hope is een Nederlandse stichting die zich inzet voor kwetsbare gemeenschappen in India. De organisatie gelooft in directe, transparante hulp en ondersteunt projecten op het gebied van gezondheidszorg, schoon drinkwater, voedselvoorziening en de positie van vrouwen en kinderen. Het doel is om samen met lokale partners duurzame verbeteringen te realiseren en mensen perspectief te bieden op een betere toekomst.

    De stichting is opgericht door ondernemers Sorub Gaind, Madhu Kalika-Gaind, Nouri Verhoeven en Dannis de Redelijkheid. Vanuit hun ondernemerschap weten zij hoe belangrijk het is om bruggen te bouwen tussen mensen, organisaties en kansen. Die zakelijke ervaring zetten zij nu in om maatschappelijke impact te maken. Met hun netwerk, kennis en ondernemende aanpak willen zij zoveel mogelijk mensen verbinden aan concrete projecten waarvan de resultaten zichtbaar en tastbaar zijn.

    Voor XerxesDZB voelt deze samenwerking als een perfecte match. Ook onze vereniging staat voor ontwikkeling, verbinding en verantwoordelijkheid. Dagelijks bieden we honderden kinderen en volwassenen een plek om te sporten, te groeien en elkaar te ontmoeten. Door Bridge for Hope op de borst te dragen, laten we zien dat een voetbalshirt méér kan zijn dan een clubtenue: het is ook een podium voor een organisatie die zich met hart en ziel inzet voor een betere wereld.

    Wij heten Bridge for Hope van harte welkom binnen de XerxesDZB-familie en kijken uit naar een inspirerende samenwerking waarin sport en maatschappelijke betrokkenheid elkaar versterken. Samen bouwen we aan een toekomst vol kansen – op én buiten het voetbalveld.

    Tevens schenkt Belisol van Sorub Gaind ook 100 ballen voor de jeugd!