• Trainingsschema voorbereiding tot maandag 26 augustus

  • Het trainingsschema voor de voorbereiding van het seizoen 2019-2020 is bekend. De tijden en velden kunnen afwijken van het normale trainingsschema. Wij proberen zoveel mogelijk rekening te houden met alle teams.

    Dit schema is tot maandag 26 augustus. Vanaf maandag 26 augustus gaat het reguliere trainingsschema in. Dit schema wordt z.s.m.bekend gemaakt.

    Bekijk het schema hieronder:

    Trainingsschema voorbereiding 
    Dag  Datum  Van  Tot Team Veld
    Zaterdag 03-aug 11:00 12:45 Zat 1 Hoofdveld
      03-aug 11:00 12:45 Jong XerxesDZB 2A
    Zondag 04-aug 11:00 12:45 Zondag 1 Hoofdveld
    Maandag 05-aug 19:15 20:45 Zat 1 Hoofdveld
      05-aug 19:15 20:45 Jong XerxesDZB 2
      05-aug 19:30 21:00 Zon 1 3
    Dinsdag 06-aug 19:15 20:45 Zat 1 Hoofdveld
      06-aug 19:15 20:45 Jong XerxesDZB 2A
      06-aug 19:15 20:45 Zondag 1 3A
    Donderdag 08-aug 19:15 20:45 Zat 1 Hoofdveld
      08-aug 19:15 20:45 Jong XerxesDZB 3
      08-aug 19:15 20:45 Zondag 1 2
    Vrijdag 09-aug 19:00 22:00 TDT Summer League Hoofdveld
    Zaterdag  10-aug 09:30 11:00 JO15-1 Hoofdveld B
      10-aug 09:30 11:00 JO16-1 Hoofdveld A
      10-aug 10:00 11:30 JO17-1 2B
      10-aug 10:00 11:30 JO19-1 Hoofdveld B
      10-aug 13:00 14:30 vrouwen Zat 1 en 2 Hoofdveld
      10-aug 11:00 13:00 Jong XerxesDZB Hoofdveld
      10-aug 14:30 16:15 SHO 1 - XerxesDZB Zat 1  
    Zondag 11-aug 11:00 12:30 Zondag 1 Hoofdveld
               
    Maandag 12 aug 18:30  20:00 JO14-1 3A
      12-aug 18:30 20:00 JO16-1 2B
      12-aug 19:00 20:30 JO17-1 2A
      12-aug 19:15 20:45 Zat 1 Hoofdveld
      12-aug 20:00 21:30 Vrouwen Zat 1 en 2 3
      12-aug 20:30 22:00 JO19-1 Buiten
    Dinsdag 13-aug 19:00 20:30 Jong XerxesDZB 3A
      13-aug 19:00 20:30 JO19-1 3B
      13-aug 19:15 20:45 Zat 1 2
      13-aug 20:00 21:45 Zondag 1  Hoofdveld
               
    Woensdag 14-aug 18:30 20:00 JO16-1 2B
      14-aug 19:00 20:30 JO17-1 2A
      14-aug 18:30 20:00 JO14-1 3A
    Donderdag 15-aug 11:00   JO19-1 Buiten
      15-aug 19:00 20:30 Vrouwen Zat 1 en 2 2
      15-aug 19:15 20:45 Jong XerxesDZB 3
      15-aug 19:15 20:45 Zon 1 Hoofdveld
      15-aug 19:30 21:15 Toernooi Sparta A.V.   
    Vrijdag 16-aug 19:00 22:00 TDT Summer League Hoofdveld
    Zaterdag 17-aug 09:00 10:30 JO13-1 Hoofdveld A
      17-aug 09:00 10:30 JO13-3 Hoofdveld B
      17-aug 09:00 10:30 JO14-1 2A
      17-aug 09:15 10:45 JO15-1 2B
      17-aug 10:45 12:15 JO17-1 Hoofdveld A
      17-aug 10:45 12:15 JO19-1 Hoofdveld B
      17-aug 10:30 12:00 Vrouwen Zat 1 en 2 3
      17-aug 11:00 12:45 JO16-1 2A
      17-aug 11:00 12:30 JO11-2 JO11-4 JO11-5 3
      17-aug 11:30 12:15 CWO 2 - Jong XerxesDZB  
      17-aug 13:30 15:00 JO17-1 3
      17-aug 13:30 15:00 JO19-1 2
      17-aug 13:30 15:00 Vrouwen Zat 1 en 2 Hoofdveld
      17-aug 14:30 16:15 Toernooi Sparta A.V.  
    Zondag 18-aug 14:00 15:45 Zondag 1 - VOC 1 Hoofdveld
      18-aug 11:00 12:30 Zondag 2

    2

    Maandag 19-aug 18:00 19:15 JO11-1 JO11-2 JO11-4 JO11-5 Hoofdveld
      19-aug 18:30 20:00 JO14-1 3A
      19-aug 18:30 20:00 JO15-1 3B
      19-aug 18:30 20:00 JO16-1 2B
      19-aug 19:00 20:30 JO17-1 2A
      19-aug 19:15 20:45 Zat 1 Hoofdveld
      19-aug 20:15 21:45 Vrouwen Zat 1 en 2 2B (vanaf) 20:30 heel 2
    Dinsdag 20-aug 17:30 19:00 JO13-3 Hoofdveld A
      20-aug 17:30 19:00 JO13-1 Hoofdveld B
      20-aug 19:00 20:30 Jong XerxesDZB 2A
      20-aug 19:00 20:30 JO19-1 Hoofdveld
      20-aug 20:00 21:45 Sportlust 46 - XerxesDZB Zat 1  
      20-aug 20:00 21:45 Alexandria'66 toernooi Zondag 1 Hoofdveld
    Woensdag 21-aug 17:45  19:00 JO11-1 JO11-2 JO11-4 JO11-5 Hoofdveld
      21-aug 18:30 20:00 JO14-1 3A
      21-aug 18:30 20:00 JO15-1 3B
      21-aug 18:30 20:00 JO16-1 Hoofdveld A
      21-aug 19:00 20:30 JO17-1 Hoofdveld B
      21-aug 19:30 20:45 JO19-2 2B
      21-aug 19:30 21:15 IFC JO19-1 - XerxesDZB JO19-1  
    Donderdag 22-aug 17:30 19:00 JO13-3 Hoofdveld A
      22-aug 17:30 19:00 JO13-1 Hoofdveld B
      22-aug 19:15 20:45 Zat 1 Hoofdveld
      22-aug 19:00 20:30 Vrouwen Zat 1 en 2 2
      22-aug 19:00 20:45 JO19-1 3A
      22-aug 19:00 20:30 Jong XerxesDZB 3B
      22-aug 20:30 22:00 Zondag 1 2
      22-aug 20:30 22:00 Zondag 2 2