•  
    XerxesDZB | Sportpark Faas Wilkes | Igor Stravinskisingel 1 | 3069 MA Rotterdam | 010-4558609 info@xerxesdzb.nl

  • Programma Zaterdag Senioren

    Datum - TijdWedstrijd
    za 23-mrt. 14:45XerxesDZB - Spijkenisse
    za 23-mrt. 10:30Spijkenisse 2 - XerxesDZB 2
    za 23-mrt. 13:45XerxesDZB 4 - Feyenoord, sc 3
    za 23-mrt. 15:15XerxesDZB 7 - Nieuwerkerk 4
    za 23-mrt. 12:15Neptunus-Schiebroek 10 - XerxesDZB 8
    za 23-mrt. 13:15FC IJsselmonde 4 - XerxesDZB 9
    di 26-mrt. 20:00XerxesDZB 2 - Smitshoek 3
    za 30-mrt. 11:00Swift Boys 2 - XerxesDZB 3
    za 30-mrt. 14:30XerxesDZB 4 - Lekkerkerk 4
    za 30-mrt. 12:30XerxesDZB 7 - Soccer Boys 7
    za 30-mrt. 12:15CVV Zwervers 4 - XerxesDZB 8
    za 30-mrt. 13:00XerxesDZB 9 - Zwervers, IJVV de 6
    za 06-apr. 14:30Achilles Veen - XerxesDZB
    za 06-apr. 12:30Spirit 2 - XerxesDZB 2
    za 06-apr. 14:00SVS 3 - XerxesDZB 3
    za 06-apr. 12:15XerxesDZB 4 - NOCKralingen 3
    za 06-apr. 13:30XerxesDZB 6 - CVV Zwervers 2
    za 06-apr. 14:15XerxesDZB 7 - PKC'85 3
    za 06-apr. 12:45Spirit 10 - XerxesDZB 8
    za 06-apr. 15:30XerxesDZB 9 - SVS 10
    za 06-apr. 14:30Maasdijk VR1 - XerxesDZB VR1
  • Programma Zondag Senioren

    Datum - TijdWedstrijd
    zo 24-mrt. 14:00XerxesDZB 1 - SVV 1 (zon)
    zo 24-mrt. 11:00XerxesDZB 2 - Excelsior'20 5
    zo 24-mrt. 11:00XerxesDZB 3 - Overmaas 2
    zo 24-mrt. 10:00DCV 1 - XerxesDZB 6
    zo 24-mrt. 13:15Victoria'04 VR1 - XerxesDZB VR1
    zo 31-mrt. 11:00XerxesDZB 3 - ESTO 4
    zo 31-mrt. 12:00ESTO VR1 - XerxesDZB VR1
  • Programma Zaterdag Junioren

    Datum - TijdWedstrijd
    za 23-mrt. 10:30Groeneweg JO17-3 - XerxesDZB JO17-2
    za 23-mrt. 13:30VOC JO16-1 - XerxesDZB JO16-1
    za 23-mrt. 15:15Excelsior M. JO15-4 - XerxesDZB JO15-2
    za 23-mrt. 11:45XerxesDZB MO17-1 - Haastrecht MO17-1
    za 30-mrt. 14:45XerxesDZB JO19-1 - Smitshoek JO19-1
    za 30-mrt. 12:30XerxesDZB JO19-2 - Dilettant JO19-1
    za 30-mrt. 10:30XerxesDZB JO17-2 - VFC JO17-6
    za 30-mrt. 12:00Spijkenisse JO16-1 - XerxesDZB JO16-1
    za 30-mrt. 09:00XerxesDZB JO14-1 - DSO JO14-2
    za 30-mrt. 10:45XerxesDZB JO14-2G - Woerden JO14-3
    za 30-mrt. 11:15DCV MO19-1 - XerxesDZB MO19-1
    za 30-mrt. 10:00Floreant MO15-1 - XerxesDZB MO15-1
    za 06-apr. 14:45XerxesDZB JO19-1 - Spirit JO19-1
    za 06-apr. 10:15XerxesDZB JO19-2 - Flakkee JO19-1
    za 06-apr. 12:15XerxesDZB JO17-1 - Nieuwerkerk JO17-1
    za 06-apr. 10:00Capelle JO17-4 - XerxesDZB JO17-2
    za 06-apr. 14:00RAS JO16-1 - XerxesDZB JO16-1
    za 06-apr. 10:15XerxesDZB JO15-1 - HVV JO15-1
    za 06-apr. 12:30HOV/DJSCR JO15-1 - XerxesDZB JO15-2
    za 06-apr. 08:30XerxesDZB JO14-1 - Maense, FC JO14-1
    za 06-apr. 12:30Ammerstolse S.V. JO14-1 - XerxesDZB JO14-2G
    za 06-apr. 10:15XerxesDZB MO19-1 - DONK MO19-1
    za 06-apr. 12:15XerxesDZB MO17-1 - Gouda MO17-1
  • Programma Zaterdag Pupillen

    Datum / TijdWedstrijd
    za 23-mrt. 10:45Alexandria'66 JO11-4 - XerxesDZB JO11-4G
    za 23-mrt. 09:45VVOR JO10-3 - XerxesDZB JO10-1
    za 23-mrt. 10:30Haastrecht JO10-1 - XerxesDZB JO10-2
    za 23-mrt. 12:00DRL JO10-1 - XerxesDZB JO10-4
    za 23-mrt. 15:45XerxesDZB MO13-1 - Nieuwerkerk MO13-1
    za 23-mrt. 11:00XerxesDZB Zebra's -
    zo 24-mrt. 09:00Voetbalschool -
    za 30-mrt. 11:30DCV JO13-1 - XerxesDZB JO13-3
    za 30-mrt. 09:00XerxesDZB JO13-4 - Excelsior R. JO13-2
    za 30-mrt. 08:30Hillegersberg, vv JO13-5 - XerxesDZB JO13-6G
    za 30-mrt. 08:45Rohda '76 JO12-2 - XerxesDZB JO12-3
    za 30-mrt. 10:00Excelsior R. JO11-1 - XerxesDZB JO11-1
    za 30-mrt. 08:30XerxesDZB JO11-4G - Groeneweg JO11-2
    za 30-mrt. 08:30XerxesDZB JO11-5G - VEP JO11-2
    za 30-mrt. 10:45Alexandria'66 JO11-6 - XerxesDZB JO11-6
    za 30-mrt. 12:30XerxesDZB JO10-1 - Zwervers, IJVV de JO10-1
    za 30-mrt. 13:00XerxesDZB JO10-2 - BVCB JO10-3
    za 30-mrt. 12:30XerxesDZB JO10-3 - Rotterdam United JO10-1
    za 30-mrt. 13:00XerxesDZB JO10-5 - HOV/DJSCR JO10-2
    za 30-mrt. 11:15XerxesDZB JO9-1 - Zestienhoven JO9-2
    za 30-mrt. 11:15XerxesDZB JO9-5 - HOV/DJSCR JO9-3
    za 30-mrt. 13:45XerxesDZB JO9-6 - Be Fair JO9-5
    za 30-mrt. 10:00VOC JO8-2 - XerxesDZB JO8-1
    za 30-mrt. 10:00XerxesDZB JO8-2 - VVOR JO8-1
    za 30-mrt. 10:00XerxesDZB JO8-3 - VVOR JO8-3
    za 30-mrt. 11:45XerxesDZB JO8-6 - Zestienhoven JO8-2
    za 30-mrt. 11:45XerxesDZB JO8-7 - Kethel Spaland, vv JO8-4
    za 30-mrt. 10:30XerxesDZB JO8-8 - Alexandria'66 JO8-6
    za 30-mrt. 08:30Neptunus-Schiebroek JO8-2 - XerxesDZB JO8-9
    za 30-mrt. 15:00XerxesDZB MO13-1 - Quick Boys MO13-1
    za 30-mrt. 09:45Spirit MO13-1 - XerxesDZB MO13-2
    zo 31-mrt. 09:00Voetbalschool -
    za 06-apr. 08:30XerxesDZB JO13-1G - Spirit JO13-1
    za 06-apr. 09:45Bergambacht JO13-2 - XerxesDZB JO13-2
    za 06-apr. 13:00CVV Zwervers JO13-4 - XerxesDZB JO13-3
    za 06-apr. 08:30Capelle JO13-3 - XerxesDZB JO13-4
    za 06-apr. 08:30DRL JO13-1 - XerxesDZB JO13-6G
    za 06-apr. 10:30XerxesDZB JO12-1 - SHO JO12-3
    za 06-apr. 09:00XerxesDZB JO12-2 - VVOR JO12-4
    za 06-apr. 12:00XerxesDZB JO12-3 - Schoonhoven JO12-3
    za 06-apr. 10:00XerxesDZB JO11-1 - Spirit JO11-1
    za 06-apr. 11:30XerxesDZB JO11-2 - DCV JO11-1
    za 06-apr. 08:30Capelle JO11-2 - XerxesDZB JO11-3
    za 06-apr. 08:45Stolwijk JO11-1 - XerxesDZB JO11-4G
    za 06-apr. 08:30Sportlust '46 JO11-4 - XerxesDZB JO11-5G
    za 06-apr. 08:45VELO JO11-6 - XerxesDZB JO11-6
    za 06-apr. 09:00Groeneweg JO11-4 - XerxesDZB JO11-7
    za 06-apr. 10:00VOC JO10-4 - XerxesDZB JO10-1
    za 06-apr. 09:45DSO JO10-7 - XerxesDZB JO10-2
    za 06-apr. 09:45Zestienhoven JO10-3 - XerxesDZB JO10-3
    za 06-apr. 10:15Alexandria'66 JO10-6 - XerxesDZB JO10-4
    za 06-apr. 10:00FC IJsselmonde JO10-1 - XerxesDZB JO10-5
    za 06-apr. 08:30Kethel Spaland, vv JO9-1 - XerxesDZB JO9-1
    za 06-apr. 08:30VVOR JO9-1 - XerxesDZB JO9-2
    za 06-apr. 09:45Nieuwerkerk JO9-5 - XerxesDZB JO9-4
    za 06-apr. 08:30Kethel Spaland, vv JO9-3 - XerxesDZB JO9-5
    za 06-apr. 08:30BVCB JO9-6 - XerxesDZB JO9-6
    za 06-apr. 08:30BVCB JO8-1 - XerxesDZB JO8-1
    za 06-apr. 08:30XerxesDZB JO8-2 - VFC JO8-2
    za 06-apr. 08:30Capelle JO8-3 - XerxesDZB JO8-3
    za 06-apr. 09:45DSO JO8-3 - XerxesDZB JO8-4
    za 06-apr. 09:00Alphen JO8-3 - XerxesDZB JO8-5
    za 06-apr. 08:30VVOR JO8-2 - XerxesDZB JO8-6
    za 06-apr. 09:45DSO JO8-7 - XerxesDZB JO8-7
    za 06-apr. 11:00Perkouw JO8-1 - XerxesDZB JO8-8
    za 06-apr. 08:30Hillegersberg, vv JO8-3 - XerxesDZB JO8-9
    za 06-apr. 14:15XerxesDZB MO13-1 - Rotterdam United MO13-1
    za 06-apr. 08:30XerxesDZB MO13-2 - Alphense Boys MO13-1
    za 06-apr. 09:00XerxesDZB MO11-1 - VDL MO11-1
    za 06-apr. 11:00XerxesDZB Zebra's -