• XerxesDZB Zaterdag 11

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arend, Robert denTeamspelerMiddenvelder
    Bast, ThomTeamspelerVerdediger
    Boot, SebastiaanTeamspelerAanvaller
    Dankelman, VincentTeamspelerVerdediger
    Dik, JordyTeamspelerMiddenvelder
    Jonge, Daniƫl deTeamspelerAanvaller
    Lange, Davey deTeamspelerAanvaller
    Pauptit, PatrickTeamspelerKeeper
    Pauptit, RobinTeamspelerMiddenvelder
    Regt, Ruben deTeamspelerAanvaller
    Rohde, RicardoTeamspelerMiddenvelder
    Santos da Cruz, DavindsonTeamspelerVerdediger
    Weg, Wouter van derTeamspelerVerdediger
    Zeijden, Joep van derTeamspelerAanvaller

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 14:30XerxesDZB 11 - PKC'85 3Sportpark Faas Wilkes
    7 okt. 12:15Hillegersberg, vv 4 - XerxesDZB 11Sportpark Duivesteyn
    14 okt. 11:25XerxesDZB 11 - Berkel 6Sportpark Faas Wilkes
    28 okt. 12:30RVV Overschie 4 - XerxesDZB 11Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.Steeds Hooger 7 - XerxesDZB 111 - 1
    16 sep.SDV 6 - XerxesDZB 111 - 4
    16 sep.XerxesDZB Zebra - XerxesDZB Zebra0 - 0
  • Poulestanden XerxesDZB 11 ( 7e klasse 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkel 611008263
    2BVCB 911004223
    3RVV Overschie 411004313
    4XerxesDZB 1210102201
    5Zestienhoven 910102201
    6Steeds Hooger 710101101
    7XerxesDZB 1110101101
    8PKC'85 300000000
    9Soccer Boys 400000000
    10Neptunus-Schiebroek 7100134-10
    11Hillegersberg, vv 4100124-20
    12HOV/DJSCR 9100128-60

    Poulestanden XerxesDZB 11 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 4 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1XerxesDZB 11320110646
    2HOV/DJSCR 732018626
    3PKC'85 3320110916
    4SDV 63003310-70