•  
    XerxesDZB | Sportpark Faas Wilkes | Igor Stravinskisingel 1 | 3069 MA Rotterdam | 010-4558609 info@xerxesdzb.nl

  • XerxesDZB Zaterdag 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 11:00Swift Boys 2 - XerxesDZB 3Sportpark Swift Boys
    2 feb. 12:15XerxesDZB 3 - VOC 1Sportpark Faas Wilkes
    9 feb. 15:00BVCB 4 - XerxesDZB 3Sportpark Sporthoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden XerxesDZB 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neptunus-Schiebroek 31091037142328
    2SVS 31070346202621
    3BVCB 496121914519
    4Zwarte Pijl 2116143433119
    5XerxesDZB 3116053831718
    6Soccer Boys 3105053022815
    7Zestienhoven 4114342629-315
    8Leonidas 2104244132914
    9Steeds Hooger 2104152929013
    10VOC 1112181837-197
    11Swift Boys 2112092245-236
    12Berkel 381071347-343

    Poulestanden XerxesDZB 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwerkerk 23201153126
    2Groeneweg 1320111746
    3XerxesDZB 332019906
    4CVC Reeuwijk 23003521-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Does, Mike van derTeamspeler
    Grootenboers, MelvinTeamspeler
    Legerstee, EschwinTeamspeler
    Luyken, Erwin vanTeamspeler
    Mattijs, SjorsTeamspeler
    Pronk, TommyTeamspeler
    Sussenbach, GinoTeamspeler
    Weg, Maarten van derTeamspeler
    Willems, FerdinandTeamspeler
    Wilt, Leon deTeamspeler