• XerxesDZB JO14-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 11:30Jodan Boys, de JO14-1 - XerxesDZB JO14-1Sportpark Oosterwei
    25 sep. 10:30XerxesDZB JO14-1 - Kloetinge JO14-1Sportpark Faas Wilkes
    2 okt. 10:00Nieuwerkerk JO14-1 - XerxesDZB JO14-1Sportpark Dorrestein
    9 okt. 10:30msv De Betrokken Spartaan JO14-1 - XerxesDZB JO14-1Sportpark Nieuw Vreelust
    16 okt. 10:15XerxesDZB JO14-1 - Sparta (AV) JO14-1Sportpark Faas Wilkes
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.XerxesDZB JO14-1 - Rotterdam United JO14-12 - 4
  • Poulestanden XerxesDZB JO14-1 (0248 Onder 14 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rotterdam United JO14-1220012396
    2Nieuwerkerk JO14-111005053
    3Sparta (AV) JO14-111007343
    4Kloetinge JO14-1210148-43
    5XerxesDZB JO14-1100124-20
    6msv De Betrokken Spartaan JO14-1100118-70
    7Jodan Boys, de JO14-12002611-50

    Poulestanden XerxesDZB JO14-1 (B9400 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alexandria'66 JO14-100000000
    2Alphense Boys JO14-100000000
    3ARC JO14-100000000
    4Barendrecht JO14-100000000
    5Be Fair JO14-100000000
    6Berkel JO14-100000000
    7Capelle JO14-100000000
    8Charlois, sv JO14-100000000
    9Concordia JO14-100000000
    10msv De Betrokken Spartaan JO14-100000000
    11S.V. Den Hoorn JO14-100000000
    12DHC JO14-100000000
    13DHL JO14-100000000
    14DoCoS JO14-100000000
    15DSO JO14-100000000
    16DSVP JO14-1JM00000000
    17DWO JO14-100000000
    18Excelsior M. JO14-100000000
    19Excelsior R. JO14-100000000
    20Forum Sport JO14-1JM00000000
    21Graaf W II VAC JO14-100000000
    22FC 's-Gravenzande JO14-100000000
    23GSC ESDO JO14-100000000
    24HBS JO14-100000000
    25HBS JO14-200000000
    26Hillegersberg, vv JO14-100000000
    27HMSH JO14-100000000
    28HVV JO14-100000000
    29Jodan Boys, de JO14-100000000
    30SV Leidschenveen JO14-100000000
    31FC Lisse JO14-100000000
    32Meerburg JO14-1JM00000000
    33Neptunus-Schiebroek JO14-100000000
    34Nieuwerkerk JO14-100000000
    35Nieuwerkerk JO14-200000000
    36FC Oegstgeest JO14-100000000
    37sv Poortugaal JO14-1JM00000000
    38Quick JO14-100000000
    39Quick JO14-200000000
    40Quick Boys JO14-100000000
    41Rijnsburgse Boys JO14-100000000
    42Rotterdam United JO14-100000000
    43Scheveningen JO14-100000000
    44FC Skillz JO14-100000000
    45Smitshoek JO14-100000000
    46Spartaan'20 JO14-100000000
    47Sparta (AV) JO14-100000000
    48Spijkenisse JO14-100000000
    49Sportlust '46 JO14-1JM00000000
    50SVH JO14-100000000
    51TOGB JO14-200000000
    52TOGB JO14-100000000
    53VCS JO14-100000000
    54Verburch JO14-100000000
    55VFC JO14-100000000
    56VOC JO14-100000000
    57Voorschoten`97 JO14-100000000
    58Westlandia JO14-100000000
    59Westlandia JO14-200000000
    60Wilhelmus JO14-1JM00000000
    61XerxesDZB JO14-100000000
    62Zestienhoven JO14-100000000
    63FC Zoetermeer JO14-100000000

    Poulestanden XerxesDZB JO14-1 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwerkerk JO14-200000000
    2XerxesDZB JO14-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berhe, YafetTeamspeler
    Boulabkoul, RayanTeamspeler
    Dijkstra, JuliusTeamspeler
    Dompig, DarencioTeamspeler
    Haijnes, DivanoTeamspeler
    Heeg, PhilipTeamspeler
    Juliana, RistephenTeamspeler
    Lagewaart, IlayTeamspeler
    Medar, JyroTeamspeler
    Rellum, DeclanTeamspeler
    Smit, BasTeamspeler
    Verweij, TobiTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lagewaart, DennisOverige stafTeammanager