De technische staf van XerxesDZB (zon) hebben besloten om van verdere deelname af te zien op het Lex Jeroense Cup 2019 bij Alexandria’66.
Het elftal zou op zaterdag 24 augustus om 15.00 uur aantreden tegen Spartaan’20 (zon). De reden hiervan is dat de selectie nog verre van compleet is i.v.m. de vakantieperiode en vele blessuregevallen die de selectie telt op dit moment. ‘Donderdag kregen we al afmeldingen en daar kwamen er vrijdag nog een paar bij’.
We hebben hierdoor geen representatief elftal op de been kunnen brengen waarbij na overleg is besloten om af te zeggen.
Heel jammer, want we hadden graag gespeeld.’ Alexandria’66 is hier netjes over geïnformeerd en namens de staf van XerxesDZB zondag danken wij Alexandria’66 voor het begrip. Er is ook contact geweest tussen beide trainers van XerxesDZB en Spartaan’20. Zij hebben spijtig hebben moeten constateren dat hierin enkel alleen verliezers zijn.
Wij wensen Alexandria’66, Spartaan’20 en niet te vergeten Vv Nieuwerkerk heel veel succes in hun wedstrijd.
Technische staf XerxesDZB (zon)