•  
    XerxesDZB | Sportpark Faas Wilkes | Igor Stravinskisingel 1 | 3069 MA Rotterdam | 010-4558609 info@xerxesdzb.nl

  • XerxesDZB Zaterdag 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Redjosetiko, MarpheTechnische stafTrainer/coach
    Schenk, JohnOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 11:45Heinenoord 2 - XerxesDZB 2Sportpark Tienvoet
    1 dec. 12:00XerxesDZB 2 - BVCB 3Sportpark Faas Wilkes
    8 dec. 11:45SHO 2 - XerxesDZB 2Sportpark Kikkershoek
    15 dec. 12:00XerxesDZB 2 - Spirit 2Sportpark Faas Wilkes
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.XerxesDZB 2 - Brielle, VV 22 - 2
    17 nov.Sportlust '46 2 - XerxesDZB 23 - 0
  • Poulestanden XerxesDZB 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportlust '46 2860226151118
    2Feyenoord, sc 28431157815
    3Neptunus-Schiebroek 284312016415
    4ARC 284221612414
    5Spirit 284221612414
    6Smitshoek 284222421314
    7Heinenoord 282421415-19
    8XerxesDZB 282331416-29
    9MVV '27 28305815-79
    10SHO 282331314-18
    11Kethel Spaland, vv 282241118-78
    12BVCB 382151921-27
    13Brielle, VV 281341617-16
    14Spijkenisse 28125922-135

    Poulestanden XerxesDZB 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1XerxesDZB 232019726
    2Feyenoord, sc 232017526
    3Capelle 2310278-13
    42310258-33

    Poulestanden XerxesDZB 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys 411008173
    2Noordwijk 211005053
    3Westlandia 211005053
    4RVVH 211005143
    5Sportlust '46 211004043
    6Excelsior M 211004133
    7Feyenoord, sc 211004133
    8Forum Sport 211004133
    9Smitshoek 311004133
    10XerxesDZB 211003033
    11Jodan Boys, de 211004223
    12Spijkenisse 211004223
    13FC Lisse 211003123
    14Rhoon 211003123
    15Rijnvogels, fc 311003123
    16Smitshoek 211003123
    17VDL 211005413
    18Westlandia 311004313
    19FC 's-Gravenzande 211002113
    20Jodan Boys, de 411002113
    21Scheveningen 311002113
    22DWO 211001013
    23Katwijk 211003303
    24SHO 511003303
    25GDA 211002203
    26Voorschoten`97 211001103
    27DBGC 211000003
    28Be Fair 200000000
    29Valken'68 310013300
    30Zuidland 210013300
    31Werve, Te 210012200
    32Meerburg 210011100
    33GHVV'13 210010000
    34Nootdorp 2100145-10
    35Zwaluwen 2100134-10
    36Berkel 2100112-10
    37LYRA 2100112-10
    38LYRA 4100112-10
    39Scheveningen 2100101-10
    40Smitshoek 4100124-20
    41Soccer Boys 2100124-20
    42Oud-Beijerland 2100113-20
    43Quick Boys 3100113-20
    44RVVH 3100113-20
    45Rijnsburgse Boys 3100113-20
    46Alexandria'66 3100114-30
    47Hellevoetsluis 2100114-30
    48Jodan Boys, de 3100114-30
    49Zaterdag 2100114-30
    50Vitesse Delft 2100103-30
    51Rijnmond Hoogvliet Sport 2100115-40
    52Koudekerk 3100104-40
    53DoCoS 2100105-50
    54VVOR 2100105-50
    55RCL 2100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Cheuk-A-Lam, QuintonTeamspeler
    Garcia Mendes, GabriƫlTeamspeler
    Hetten, David vanTeamspeler
    Kazadi, RubenTeamspeler
    Knijnenburg, BartTeamspeler
    Mulder, Romi BoTeamspeler
    Rafiq, MuneebTeamspeler
    Reis Borges, JiannoTeamspeler
    Santos, Giovanny dosTeamspeler
    Sonsbeek, Jesse vanTeamspeler
    Stewart, DonevanTeamspeler